شنبه, 26 اسفند 1396
شناسه خبر:863
نشست خبری مدیرکل شهرک های صنعتی خوزستان و رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت؛

بالا بودن سود تصحیلات عامل مشکل ساز در مسیر تولید

 • انداز قلم
اقتصاد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: نرخ بالای تصحیلات بانکی و نرخ تورم باعث بروز مشکلات عمده تی در بخش تولید شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: نرخ بالای تصحیلات بانکی و نرخ تورم باعث بروز مشکلات عمده تی در بخش تولید شده است.


به گزارش خوزیان نیوز ازاهواز، نورالله حسن زاده در نشت خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: برجام فرصتی بی بدیل پر بخش صنعت ایجاد کرد اما دربخش تولید همچنان دارای مشکلات فراوانی است.

وی با اشاره به برگزاری ۱۳۳ جلسه در ترنباط با ستاد تصحیل و رفع موانع برجام عنوان کرد: در این جلسات ۴۱۰ میلیارد تومان بودجه مصوب شد که برای تصحیلات بیشتر هم محدودیت نداریم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان بیان داشت:  در مجموع مبلغ ۴۷۷ میلیارد تومان بذتی بخش های مختلف صنعت درنظر گرفته شد، که برای ایجاد و یا حفظ اشتغال ۹ هزار ۴۷۶ نفر بوده و متاسفانه فقط ۵ میلیارد توسط بانک ها پرداخت شد.

نورالله حسن زاده عنوان کرد: مهمترین صادرات کشور صادرات خدمات فنی و مهندسی است و به دنبال صادرات به عراق هستیم.

وی در خصوص کارخانه قند و شکر اهواز گفت: این کارخانه متعاق به بانک ملت و ملی است و این دو بانک هیچ گونه همکاری با ما انجام نمی دهند.

مدیر عامل شرکت های شهرک های صنعتی خوزستان با ارائه گزارشی از عملکرد این شرکت اظهار داشت: پروژه تصفیه خانه شهرک های ایذه و اهواز۴ تکمیل و عملیات اجرایی تصفیه خانه اندیمشک ۱ دزفول ۲ و رامهرمز آغاز شده است.

اخلاق محمدیان عنوان کرد: بنیاد برکت در برخی از طرح ها با ما همکاری کرده که ارزش این طرح ها مبلغی بالغ بر هزار و ۵۰۹ میلیارد ریال است.

وی گفت: ۲ هزار ۲۵۲ فقرقه قرارداد واگذاری منعقد شده که یک هزار ۲۳۳ از این قردادها به بهربرداری رسیده است.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
 • حسین عبدالعزیزی

  بالا بودن سود تصحیلات عامل مشکل ساز در مسیر تولید... تسهیلات درست است!!!!!!!!!!!

 • آگاه

  با سلام تسهیلات

 • صالح

  سلام

  بالا بودن سود تسهیلات عامل مشکل ساز در مسیر تولید

آخرین اخبار بخش ها