شنبه, 26 اسفند 1396
شناسه خبر:791
شورا یار ملاشیه:

حضور استاندار خوزستان در ملاشیه/ محرومیت ملاشیه رفع خواهد شد

  • انداز قلم
اجتماعی

خوزیان نیوز : شورایار کوی ملاشیه گفت: غلام رضا شریعتی، استاندار خوزستان، با حضور در ملاشیه ، از نزدیک با مشکلات ملاشیه آشنا شد.

خوزیان نیوز : شورایار کوی ملاشیه گفت: غلام رضا شریعتی، استاندار خوزستان، با حضور در ملاشیه ، از نزدیک با مشکلات ملاشیه آشنا شد.

 

 قاسم غزلاوی در گفت و گو با خبرنگار خوزیان نیور اظهار داشت : غلام رضا شریعتی، استاندار خوزستان، با حضور در ملاشیه ، از نزدیک با مشکلات ملاشیه آشنا شد.

 

وی افزود: استاندار خوزستان با حضور  در ملاشیه ضمن شرکت در نماز عید سعید فطر، در جلسه ای با شورایاری ملاشیه به نمایندگی از اهالی ملاشیه مشکلات ملاشیه را بررسی کرد.

 

شورایار کوی ملاشیه عنوان کرد: در این نشست، توجه به ایجاد اشتغال پایدار و رفع مشکل بیکاری جوانان باتوجه به 14شرکت موجود در ملاشیه، در دستور کار قرار گرفت.

 

وی گفت: هم چنین، پیگیری لازم برای قراردادن ملاشیه درطرح جامع شهری و اولویت بخشی به آن، از دیگر تصمیات این جلسه بود که استاندار خوزستان برای پیگیری آن قول مساعد داد.

 

غزلاوی بیان کرد: هم چنین در این جلسه، حل مشکل اسناد منازل مسکونی حل مشکل گازرسانی و توجه و رفع مشکلات آموزشی در کمترین زمان ممکن مورد توجه و تاکید قرار گرفت.

 

وی افزود : هم چنین در این نشست ، پیگیری و ایجاد زمینه ای مناسب برای  توجه مناسب به شایسته سالاری و به کار گیری نیروهای تحصیل کرده در مناصب مهم  اجرایی و  اداری  شایسته

 ملاشیه، مورد توجه قرار گرفت.

 

شورایار ملاشیه اظهار کرد: حل مشکل خدمات شهری در ملاشیه و توسعه این خدمات و رفع محرومیت ملاشیه و ایجاد امکانات رفاهی درمنطقه ، از دیگر تصمیات استاندار برای توسعه ملاشیه ،با حضور در این کوی بود.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار بخش ها