شنبه, 26 اسفند 1396
شناسه خبر:905
بیانیه مهم نیروی انتظامی خوزستان:

تجمعات مردم از امروز غیر قانونی است

  • انداز قلم
اجتماعی

خوزیان نیوز : از این تاریخ هرگونه راهپیمایی و تجمع بدون اخذ مجوز ، غیر قانونی بوده و بعنوان نقض قانون با مسببان و متولیان و برپا کنندگان برخورد قانونی بعمل خواهد آمد.

خوزیان نیوز : از این تاریخ هرگونه راهپیمایی و تجمع بدون اخذ مجوز ، غیر قانونی بوده و بعنوان نقض قانون با مسببان و متولیان و برپا کنندگان برخورد قانونی بعمل خواهد آمد.

 

بیانیه نیروی انتظامی خوزستان در جمع معترضان امروز مقابل استانداری: فرسودگی تجهیزات آب و برق و گستردگی سیستم های برق رسانی در سطح استان موجبات بروز مشکلات فنی در ارایه خدمات به مردم را بوجود آورده است که موجب ناراحتی روحی و روانی  مردم شده است.

نیروی انتظامی که بخشی از پیکره مردم است ضمن قبول خواسته ها و اهتمام جدی از مسئولان و مطالبه گری از مسئولین و انعکاس صدای شما مردم عزیز به رده های بالای مملکتی ، به اطلاع شما مردم عزیز میرساند که بخش اعظم معایب و نواقص رفع شده و یا در حال رفع می باشد.
 
 همانطور که میدانید امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان آیت الله جزایری به خواست قانونی و بحق مردم صحه گذاشته و در این ارتباط با سفرهای برخی مسئولین به استان و اقدامات مستمر استاندار خوزستان انتظار صبر و شکیبایی و دادن فرصت 15 الی 20 روزه به مسئولین جهت رفع اشکالات در نگهداری و نظافت کلیه مقرهای سطح استان که بالغ بر  97 هزار عدد می باشد و نصب نیروگاه ویژه در محل پمپاژ آب اهواز نیاز به زمان دارد.
 
بدین وسیله اعلام می داریم از این تاریخ هرگونه راهپیمایی و تجمع بدون اخذ مجوز ، غیر قانونی بوده و بعنوان نقض قانون با مسببان و متولیان و برپا کنندگان برخورد قانونی بعمل خواهد آمد. 
 
لذا استدعا می گردد جهت جلوگیری از سو استفاده ، نسبت به پایان دادن این تجمعات  اقدام لازم به عمل آید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار بخش ها