شنبه, 26 اسفند 1396
شناسه خبر:912
در نامه‌ای به مدیر عامل بانک ملی ایران؛

وزارت ورزش پرداخت تعهدات مالی استقلال خوزستان را خواستار شد

  • انداز قلم
فوتبال

خوزیان نیوز : محمدرضا داورزنی، طی نامه‌ای به مدیر عامل بانک ملی ایران به عنوان حامل مالی استقلال خوزستان تامین هزینه های این تیم در آستانه رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا را خواستار شد.

خوزیان نیوز : محمدرضا داورزنی، طی نامه‌ای به مدیر عامل بانک ملی ایران به عنوان حامل مالی استقلال خوزستان تامین هزینه های این تیم در آستانه رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا را خواستار شد.

 

 محمدرضا داورزنی، معاون ورزش حرفه‌ای و قهرمانی در نامه‌ای به مدیر عامل بانک ملی ایران درخواست کرد تعهدات مالی آن مجموعه در قبال باشگاه استقلال خوزستان هر چه سریع‌تر پرداخت شود. در نامه معاون وزارت ورزش و جوانان آمده است:

"برادر ارجمند جناب آقای مهندس حسین پور

مدیرعامل محترم عامل بانک ملی ایران

باسلام، احتراماً همانطور که استحضار دارید تیم فوتبال استقلال خوزستان به نمایندگی از کشورمان می‌بایست در روز دوشنبه هفته جاری در هفته نخست لیگ قهرمانان آسیا شرکت نماید و با عنایت به قرارداد فی مابین آن بانک به عنوان حامی مالی باشگاه فوق و نیاز مبرم تامین هزینه‌های ضروری شرکت در رویداد مذکور، مستدعی است دستور فرمائید با توجه به ضرورت حمایت و پشتیبانی از این تیم که مورد توجه جدی مردم شریف استان خوزستان است نسبت به انجام تعهدات مربوطه اقدام عاجلی بعمل آید قبلا از حسن توجه جنابعالی و دستور مساعدی که صادر خواهید فرمود سپاسگزارم".

رونوشت این نامه در اختیار مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال نیز قرار گرفته تا نسبت به رفع مشکلات مالی باشگاه استقلال خوزستان مساعدت های لازم و قانونی را به عمل آورد.

دستور ویژه تاج برای حل مشکلات مالی استقلال خوزستان

همچنین مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال درباره آخرین وضعیت حضور تیم استقلال خوزستان برای حضور در لیگ قهرمان آسیا، گفت: در حال حاضر فدراسیون فوتبال تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا نمایندگان فوتبال  ایران در رقابت‌های لیگ قهرمانان فوتبال  آسیا عملکرد موفقی داشته باشند.

 وی ادامه‌ داد: با توجه به مشکلات مالی باشگاه استقلال خوزستان و مذاکراتی با مدیرعامل و استاندار محترم خوزستان داشتیم و در نهایت قرار شد تا اقدامات و همکاری‌های لازم برای حمایت از این تیم به جهت حضوری پر قدرت در لیگ قهرمانان آسیا صورت بگیرد.

تاج گفت‌: در واقع تمام هدف ما این است که تیم‌های باشگاهی ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا در بهترین شرایط به مسابقات اعزام و عملکرد قابل قبولی را از خود به نمایش بگذارند.

به نوشته پایگاه خبری وزارت ورزش، رییس فدراسیون در پایان اضافه کرد: استقلال خوزستان نماینده فوتبال ایران است و برای موفقیت این تیم و حل مشکلات آن دستور ویژه‌ داده‌ایم و از سازمان لیگ هم خواسته ام برای رفع دغدغه‌ مالی استقلال خوزستان کمک کند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین اخبار بخش ها