شنبه, 26 اسفند 1396

آخرین عناوین بین الملل

خوزیان نیوز : رئیس ستاد انتخابات کشور، گفت:‌ بر اساس جدول زمان بندی شده از ۲۲ فروردین ماه سال آینده روند برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری آغاز می شود.

خوزیان نیوز : در پی برگزاری جلسه فوق العاده مدیریت بحران درباره استان خوزستان؛ معاون اول رئیس جمهور، وزیر کشور و استاندار خوزستان گزارشی در این زمینه به رئیس جمهوری ارائه دادند.

خوزیان نیوز : جلسه مدیریت بحران در دولت برای بررسی مسائل پیش آمده در خوزستان برگزار شد.

خوزیان نیوز : استاندار خوزستان  در گفت وگو با ایرنا اظهار داشت: وزیران نیرو، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جهاد کشاورزی در روزهای گذشته برای رسیدگی به استان خوزستان سفر کردند. 

خوزیان نیوز : آقای دکتر سلحشور از دی ماه سال 90 تاکنون یعنی قریب به پنج سال مسئولیت معاونت توسعه منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت را بر عهده دارد.

 

خوزیان نیوز : وزیر کشور اعلام کرد: زمان ثبت‌نام انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا نیمه اول اسفند ماه انجام می‌شود.

 

خوزیان نیوز :وزیر اطلاعات اعلام کرد: خبرهای خوشی از برخورد با تروریست‌ها داریم که به زودی اعلام می‌شود.

خوزیان نیوز :روابط عمومی اورژانس تهران آخرین آمار مصدومان حادثه پلاسکو را ۱۵۷ نفر اعلام کرد.

بنابر اعلام روابط عمومی اورژانس تهران، تا ساعت ۲۱:۰۰  امشب، تعداد مصدومان این حادثه به ۱۵۷ نفر رسیده است. 
 از این تعداد ۱۱۷ نفر در محل به صورت سرپایی درمان و ۴۰ نفر به بیمارستان منتقل شدند. از میان افراد منتقل شده به مراکز درمانی، تنها یک آتش نشان به نام فخرالدین گودرزی در بیمارستان پارس بستری است و یک آتش نشان دیگر به نام بهنام میرزاخانی، آتش نشان ۳۵ ساله، صبح روز گذشته به علت شدن جراحات وارده در بیمارستان شهید مطهری به شهادت رسید.

بر اساس این گزارش،  ۳۸ مصدوم این حادثه در بیمارستان‌ها درمان و ترخیص شده‌اند.

خوزیان نیوز : دونالد ترامپ در حالی روز گذشته رسما سکان ریاست جمهوری آمریکا را در دست گرفت که در ادامه شعارهای انتخاباتی‌اش از تلاش برای محو تروریسم افراطی در مراسم تحلیف سخن گفت، سخنی که گزاف بودن آن را تاریخ رفتارهای دول آمریکایی ثابت می‌کند.

خوزیان نیوز : رئیس کمیسیون برنامه‌و بودجه مجلس گفت: ۸ نفر از ۹۵۰ نفر مدیر دولتی بالای ۴۰ میلیون تومان و ۸۰ نفر بالای ۳۰ میلیون تومان در ماه حقوق می‌گیرند


خوزیان نیوز : رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: اسفند سال ۹۳ درباره انتصاب مدیرعامل سابق بانک رفاه هشدار دادیم اما توجهی نشد تا اینکه دولت هزینه این انتصاب را در جریان فیش‌های حقوقی داد

خوزیان نیوز : مراتب قدردانی رئیس جمهوری از نقش سازنده استاندار خوزستان، ستاد بحران استان و نهادهای فعال در این استان از جمله شهرداری، هلال احمر، سازمان بنادر و دریانوردی و سایر نهادهای درگیر در فرونشاندن آتش در پتروشیمی بوعلی سینا به استاندار خوزستان ابلاغ شد.

آخرین اخبار بخش ها